Подзвонити Повідомлення

Продам Будівля 161м2 на Головатого отамана вул. в Суворовському районі, Одеса

100 000 $
4 284 857 грн
622 $ /m2

Загальна площа:
161 м2

Код:
2003465
Оновлене:
11-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Office-manager
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Готовий комерційний об’єкт, який можна запускати одразу або масштабувати під більший проєкт: 161 м² нежитлового фонду на вул. Атамана Головатого, 56, свіжий ремонт, підключені газ, електрика, вода. Формат — окремо стояча будівля, і це ключовий плюс: є можливість добудови другого та третього поверхів, тобто можна почати з працюючого першого рівня і поступово розширити площу під бізнес або оренду. Локація “під клієнта” — поруч пологовий будинок, тому ідеально заходить під клініку/лабораторію/медкабінети, але так само добре працює під офіс, магазин, пошту/відділення, сервісний центр чи будь-який інший вид діяльності. Пишіть/дзвоніть — скину планування, технічні деталі та організую перегляд. id 314