Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 33.4м2 на Поліська вул. 2б в Софіївська Борщагівка, в Бучанському районі, Київська обл.

35 500 $
1 521 124 грн
1 063 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
33.4 / 20 / 12 м2
Кімнат:
1

Поверх:
2 из 5

Код:
2003605
Оновлене:
11-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Антоніна Кохан
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам 1-кімнатну квартиру у житловому комплексі комфорт-класу «Sofi House » вул. Поліська буд. 2б, Бучанський район, село Софіївська Борщагівка , станція метро "Академмістечко" 15 хв. на транспорті. Код об'єкта SF-3-316-423 Поряд розташованні: магазини, супермаркет, школа, дитячий садок, аптека, салон краси, банк, кафе, відділення Нової пошти, зупинка транспорту. Забудовник: Будівельна компанія Будинок введений в експлуатацію. 2-й поверх 5-ти поверхового будинку. Загальна площа - 33 кв.м: кухня 12 кв.м, 1 окрема кімната, 1санвузол. В квартирі розведена електрика, зроблена стяжка. Є газ. Вартість — $ 35.5 тис. за об'єкт + послуги АН. Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-316-423-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 7046617