Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 121.4м2 на Голосіївська вул. 13а, Голосієво, в Голосіївському районі, Київ

213 000 $
9 126 746 грн
1 755 $ /m2

Площа:
121.4 / 60 / 13.6 м2
Кімнат:
3

Поверх:
2 из 25
Стіни:
Цегла

Код:
2003800
Оновлене:
11-05-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Творогов Андрій
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Найкраща ціна по ЖК! Документам більше 3-х років. Продаж великої 3-кім. квартири в ЖК Голосіїво поблизу центру міста. Адреса: вул. Голосіївська, 13-А До метро Голосіївська та Деміївська - 10 хвилин. - 2/25 поверх (1 також житловий); - 121.4 м2; - двостороннє планування; - гарне зонування та просторі кімнати; - висота стель - 3 метри; Квартира в хорошому стані. Готова до заселення без зайвих вкладень. Залишається все що на фото. Укомплектована: конидціонери, бойлер, пралка, посудомийна машина, духова шафа, мікрохвильовка, зворотній осмос на питну воду. Планування: передпокій та великий коридор, величезна вітальня з франц. балконом, гостьовий с/в, окрема кухня, велика лоджія, дитяча кімната, господарська спальня з кабінетом на лоджії, господарський с/в. Монолітно-каркасний будинок 2008 року побудови. Зовнішні та внутрішні стіни з червоної цегли. Генератор на ліфт, воду та опалення. Доглянута вхідна група. На вході консьєрж та відеоспостереження. Критий, багаторівневий паркінг по доступній ціні. Розвинена інфраструктура. Поруч Голосіївський парк з озером. На території КМДШ, дитячий садок, Novus, локальні магазинчики, кав'ярні, бюті студії, Lux Sport Life, аптеки, стоматологія, приватний медичний центр. Актуальна та готова до продажу!

ЖК Голосієво

Адреса будинку: Голосіївська вул., 13А, Київ, Голосіївський район