Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 52.3м2 на Пимоненка Миколи вул., Лук'янівка, в Шевченківському районі, Київ, метро Лук'янівська

158 000 $
6 770 075 грн
3 022 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
52.3 м2
Площа кухні:
25 м2
Кімнат:
2
Тип:
Суміжно-роздільні

Поверх:
19 из 26

Код:
2004267
Оновлене:
12-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаєтьсяквартира площею 52,3 м #178; у сучасному ЖК Greenville Park у Шевченківському районі Києва. Квартира розташована на 19 поверсі будинку бізнес-класу. Формат планування — кухня-вітальня / студія + окрема спальня, тобто зручний варіант для однієї людини або пари. 1 санвузол. Висота стелі — 2,95 м, що додає простору та повітря. В квартирі присутній бойлер ємністю 80 літрів. Будинок 2021 року, сучасний житловий комплекс із закритою територією, паркінгом, укриттям та резервним живленням (є великий генератор). Локація поруч із центром міста, зручна інфраструктура та транспортна доступність.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212915210