Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 75м2 на Гранітна вул. 26 в Замостянському районі, Вінниця

71 950 $
3 082 955 грн
960 $ /m2

Загальна площа:
75 м2
Ділянка:
3 сот.

Поверхів:
1

Код:
2004279
Оновлене:
12-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Мережа агенцій AVANGARD
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Без комісії! Підходить під всі державні програми (єОселя, єВідновлення, постанови та ваучери) Таунхаус в чорновому стані: -в межах міста -велика кухня-вітальня -3 роздільні кімнати -3 сотки власної ділянки -газ -світло -скважина -септик Телефонуйте, домовимося про перегляд!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22391920