Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 37м2 на Металургів вул. 35 в Бровари, в Броварському районі, Київська обл.

56 000 $
2 399 520 грн
1 514 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
37 м2
Площа кухні:
12 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
7 из 25

Один санвузол суміщений

Код:
2004439
Оновлене:
12-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Прушківська Вікторія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується до продажу сучасна 1-кімнатна квартира площею 37 м #178; у ЖК «Атлант». Квартира з новим якісним ремонтом у світлих тонах — після ремонту ніхто не проживав. Ідеальний варіант для комфортного життя або інвестиції під оренду. У квартирі: • просторе та функціональне планування • вбудована кухня з технікою • варильна панель, духова шафа, посудомийна машина • велика гардеробна у коридорі • суміжний санвузол з ванною • балкон / лоджія • Wi-Fi Будинок комфорт-класу, введений в експлуатацію у 2024 році. Монолітний будинок із закритою територією, паркомісцями та власним дитячим майданчиком. Для комфорту мешканців працюють три ліфти, конс #700;єрж та охорона території. На будинок встановлений генератор — завжди є вода, тепло та працюють ліфти #9889; Поруч розвинена інфраструктура: ТРЦ «Термінал», «Епіцентр», супермаркети, аптеки, продуктовий ринок, парк, школи, дитячі садки та зупинки транспорту — усе необхідне в пішій доступності. Підходить під програми «єОселя» та «єВідновлення».

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213335432