Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 68.8м2 на Харківська вул. в Зарічному районі, Суми

42 700 $
1 829 634 грн
621 $ /m2

Площа:
68.8 / 34 / 8 м2
Кімнат:
3

Поверх:
6 из 9

Балкон і лоджія

Код:
2004455
Оновлене:
12-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Анастасія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж просторої 3-кімнатної квартири вул. Харківська 42 700 $ торг пропонуй СВОЮ ЦІНУ! Працюємо за державними програмами: єВідновлення/єОселя/житловий ваучер 6/9 поверх Загальна площа: 68,8 м #178; Кухня: 8 м #178; Гарний ремонт Узаконене сучасне перепланування Окрема гардеробна (обладнана з кладовки) Дві засклені лоджії Не кутова, тепла квартира Встановлені лічильники Електричний бойлер Оптоволоконний інтернет Сигналізація для вашої безпеки Дві супутникові антени Меблі та техніка за домовленістю (готові залишити!) З вікон відкривається неймовірний панорамний вид на місто Чудове розташування: Поруч школа та дитячий садок Під будинком продуктовий супермаркет Зупинка транспорту у пішій доступності Неподалік озеро та місця для відпочинку

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213335262