Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 1-к квартиру 20.4м2 на Коломийський пров. 17/31а, Голосієво, в Голосіївському районі, Київ, метро Васильківська

17 935 грн /міс.
419 $
880 грн /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
20.4 / 16 / 4 м2
Кімнат:
1

Поверх:
16 из 16

Косметичний ремонт

Код:
2004594
Оновлене:
12-05-2026
Перегляди:  7
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Валентина
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Здам квартиру-студію в ЖК "Васильківський" бізнес-класу, з косметичним ремонтом. Квартира розташована в житловому районі Голосіїв, на вулиці Коломийській, поблизу станції метро Васильківська. Квартира на 16 поверсі 16-поверхового будинку, з житловою площею 16 м² та кухнею 4 м². Є уся необхідна побутова техніка (телевізор, варильна панель, холодильник, витяжка, пральна машина). Інтернет Wi-Fi. Додаткові комунальні платежі - лише за лічильниками та опалення. У будинку є консьєрж, кодовий замок та підземний паркінг. Також квартира має ідеальне розташування - неподалік від метро та зручний доступ до транспорту. Чекаємо на Ваш дзвінок! Номер оголошення на сайті компанії: RF-3-177-620-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 6756663

Адреса будинку: Коломийський пров., 17/31а, Київ, Голосіївський район, Голосієво