Подзвонити Повідомлення

Продам невелику квартиру 30м2 на Миру просп. в районі Виставка, Хмельницький

45 200 $
1 936 756 грн
1 507 $ /m2

Площа:
30 / 15 / 6 м2
Кімнат:
1

Поверх:
3 из 9

Один санвузол суміщений

Код:
2004796
Оновлене:
13-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Агентство з нерухомості Опора
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Без оплати комісії агентству! Продається 1к квартира в цегляному будинку 90х років побудови. Тип будинку - не гуртожиток, повноцінна квартира (газ є). Площа загальна 28.8м.кв + 3.2м.кв балкон. Зручний та оптимальний для проживання третій поверх, не кутова, тепла. Вікна металопластикові, балкон засклений. Стіни та стеля вирівнянні, санвузол облицьований, замінена сантехніка, встановлений бойлер. Вмонтовані меблі та техніка залишаються, решта по домовленості. Квартира чиста та охайна, збережений стан ремонту. Розвинута інфраструктура, все необхідне в пішому доступі: школи, садочки, магазини, аптеки, АТБ, поліклініка. До зупинки транспорту 200м. Будинок не біля дороги, спокійний, затишний двір. Гарний варіант інвестиції в нерухомість з метою пасивного доходу (8-9тис грн здача в оренду); власне стартове житло молодій сімї; ідеальний поверх для проживання людям літнього віку. Формат квартири: заходь живи - нічого не роби! Можливий продаж під державні програми компенсація житла: є Відновлення, житловий ваучер, постанова 280, 719 і т.д. та інші соціальні безготівкові виплати. Низьке переоформлення -2% ТОРГ присутній - пропозиції по ціні розглядаємо ! Телефонуйте

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213336279