Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 3-к квартиру 64м2 в Придніпровському районі, Черкаси

15 000 грн /міс.
350 $
235 грн /m2

Загальна площа:
64 м2
Площа кухні:
8 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
6 из 9

Одна лоджія, один санвузол роздільний

Код:
2004845
Оновлене:
13-05-2026
Перегляди:  4
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Здається в оренду затишна квартира з 3ма окремими кімнатами на Митниці у місті Квартира знаходиться в зручному районі з розвиненою інфраструктурою та зручним транспортним сполученням. Біля будинку відділення нової пошти,розетка,балувана галя.В 2х хвилинах ходьби ТРЦ Дніпроплаза та відомий дитячий майданчик 'Казка' Будинок повністю утеплений,гарне ОСББ,зелена приємна прибудинкова територія.У квартирі є необхідні техніка та меблі для комфортного проживання,3 балкони - 1 на кухні і по 1му в 2х кімнатах. Вартість оренди - 15.000грн на місяць + комунальні послуги + страхова сума + послуги АН в розмірі 50% від місячної орендної плати Дзвоніть, домовимося про перегляд квартири.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 111834507