Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам Офіс 123м2 на Гетьмана Вадима (Індустріальна) вул. 6, КПІ, в Солом'янському районі, Київ, метро Шулявська

63 244 грн /міс.
1 476 $
515 грн /m2

Загальна площа:
123 м2

Код:
2004920
Оновлене:
13-05-2026
Перегляди:  5
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Оренда офысного примыщення ТЦ Cosmo Multimall Адреса: вул. Вадима Гетьмана 6 Загальна площа: 123м2 9 поверх Планування: openspace. Облаштовані робочі зони, кімнати перемовин, санвузол. Виконаний дизайнерський ремонт Примищення оснащене системою кондиціювання, пожежогасіння При відключенні цетралізовного електропостачання є підключення до генератора . Переваги розміщення в ТРЦ: великий супермаркет, ресторан, кафе, магазини, спортзал, боулінг, льодова арена, поряд конференц зал та готель Інфраструктура: близкість до метро (5 хвилин до м.Шулявська) та зупинок громадського транспорту. Зручний графік доступу (з 8:00 до 22:00, в окремих випадках розглядається індивідуально), наявність парковки більш ніж 1 000 машиномісць. Вартість: 12 $/м2 + комунальні послуги БЕЗ%

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 1490207

Адреса будинку: Гетьмана Вадима (Індустріальна) вул., 6, Київ, Солом'янський район