Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 41.1м2 на Максимовича Михайла (Трутенка Онуфрія) вул. 28е, Голосієво, в Голосіївському районі, Київ, метро Васильківська

115 000 $
4 927 586 грн
2 799 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
41.1 / 14.3 / 15.2 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
9 из 21

Один санвузол суміщений

Код:
2005125
Оновлене:
13-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Загальна площа 41.1 м #178; · житлова 14.3 м #178; · кухня 15.2 м #178; Стіни з залізобетону Побудовано 2022 Власник. Продаю свою однокімнатну квартиру в ЖК « Нова Англія» будинок Лондон 41, 1кв , квартира студія має окрему спальну кімнату. Характеристика приміщення: стан квартири: дизайнерський ремонт • утеплення: без утеплення Зовнішня обробка: декоративна штукатурка Приміщення: кількість спалень: 1 Обладнання • меблі • зручності: пропускна система Розташування і оточення: тип двору: закритого типу (вхід, в'їзд обмежений) Ліфт: пасажирський ліфт • вантажний ліфт Унікальні переваги: Поруч з метро

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212891471