Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 84.9м2 на Повітрофлотський просп. 56, Чоколівка, в Солом'янському районі, Київ, метро Вокзальна

123 105 $
5 274 874 грн
1 450 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
84.9 / 41.44 / 16.66 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
23 из 24

Одна лоджія

Код:
2005160
Оновлене:
13-05-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Усенко Оксана
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Без комісії! Розтермінування! єОселя! ЖК Ok`Land — квартири в зданому комплексі з повністю впорядкованою територією! Працюємо за програмою єОселя. 84.9 / 41.44 / 16.66м2, дворівнева, двоповерхова, 2 санвузли, балкон-лоджія, єОселя, гардероб, готова квартира, велика кухня-вітальня Повітряних Сил, 56 (колишній Повітрофлотський проспект), Лише 5 хвилин пішки до Севастопольської площі Ok`Land — сучасний житловий комплекс комфорт-класу, що поєднує якість, функціональність і стиль у самому серці Києва. Проєкт складається з трьох 4-секційних будинків на 1859 квартир і реалізований за концепцією «двір без машин». Комплекс здано в експлуатацію Завершено оформлення та благоустрій прибудинкової території Власна газова котельня для опалення Встановлена система «Розумний дім» — керуйте своєю квартирою зі смартфона Панорамні вікна, лазерна стяжка підлоги, радіатори, вхідні двері, лічильники, сигналізація Система енергозбереження з можливістю дистанційного керування Будинок збудований за монолітно-каркасною технологією, стіни газоблок, утеплений фасад мінеральною ватою, сучасна вхідна група Територія комплексу • Озеленення, 4 спортивні зони, 3 великі дитячі майданчики • Підземний паркінг із зарядками для електромобілів • Наземний гостьовий паркінг • Закрита територія з цілодобовою охороною та відеоспостереженням Інфраструктура поруч • Магазини: Billa, Novus, АТБ, Сільпо, Велика Кишеня, Ультрамаркет — 2–13 хв пішки • Дитячі садки, школи, ліцеї, музичні та мовні школи • Ресторани, кав'ярні, поштові та банківські відділення • Спорт: стадіони, фітнес-клуби, тренажерні зали • Відпочинок: Солом'янський ландшафтний парк (29 га), сквери Доступні 1, 2, 3 та 5-кімнатні (квартири в в обмеженій кількості) Продаж без додаткових податків! Умови придбання • Без комісії • Перший внесок — від 10% • Розтермінування до 1 року • Прив'язка залишку до курсу долара США (внутрішній код 3-109)