Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 37м2 в районі Гречани, Хмельницький

39 800 $
1 705 373 грн
1 076 $ /m2

Загальна площа:
37 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
6 из 9

Один санвузол суміщений

Код:
2005201
Оновлене:
13-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 1к квартири в хорошому місці розташування! Пішки 5хв. до парку Чекмана. Квартира світла та простора! Тепла у зимку. Не кутова! Район Ближні Гречани, орієнтир «Нива». Усі меблі та техніка залишаються! Загальна площа 40м2. Поряд уся потрібна інфраструктура та зупинка громадського транспорту!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212907803