Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 133м2 на Берестейський (Перемоги) просп. 42, Шевченківський р-н (центр), в Шевченківському районі, Київ

472 800 $
20 258 805 грн
3 555 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
133 м2
Площа кухні:
16 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
5 из 9
Стіни:
Цегла

Тераса, один санвузол суміщений

Код:
2005234
Оновлене:
13-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Квартира-Мрія!) 133 кв м . на 5 поверсі. Затишна, двостороння ,2 спальні (можливе перепланування в 3 спальні) Вітальня та кухня мають панорамні вікна та виходи на терасу з видом на парк і центр міста. Вікна Спалень орієнтовані на кіностудію. 3 санвузла, окреме приміщення для гардеробу. Висота стелі 3.24 м. Індивідуальный лічильник на опалення квартири. ДОДАТКОВО можна придбати машиномісце в підземному паркінгу будинка. Користування ліфтами за картками. Цілодобова охорона, конс'єржсервіс. Територія комплексу має дитячий та спортивні майданчики. В'їзд на територію - через шлагбаум. Є прямий вихід в парк для мешканців будинку. Поруч ст.М Шулявська та ст.М Політехнічний інститут.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212915224

Адреса будинку: Берестейський (Перемоги) просп., 42, Київ, Шевченківський район