Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 64м2 в Придніпровському районі, Черкаси

64 500 $
2 763 733 грн
1 008 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
64 / 43 / 11.5 м2
Кімнат:
2
Тип:
Суміжно-роздільні

Поверх:
6 из 9

Один санвузол суміщений

Код:
2005349
Оновлене:
13-05-2026
Перегляди:  6
Агентство нерухомості
Горова Юлія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 2-кімнатну квартиру в новому цегляному будинку по вул. Іллєнка, 4. Квартира розташована на 6-му поверсі з чудовим краєвидом на річку Дніпро. Вона складається з просторої кухні, спальної кімнати та великої вітальні з балконом. Вікна виходять на два сторони: на річку та внутрішній дворик. Квартира оснащена сучасними великими вікнами, батареями, тепло та шумоізоляцією. Оштукатурені стіни та стеля. Крім того, в вартість квартири встановлені лічильники споживання води, електроенергії та індивідуальних лічильників тепла, що допомагає зменшити плату за комунальні послуги. До квартири належить окрема кладова на тому ж поверсі, що входить у ціну квартири Відмінним_ на той будинок є наявність великого пасажирського ліфта та добре розвиненої інфраструктури навколо будинку: школи, дитсадки, зупинки транспорту, магазини тощо. Телефонуйте нам, щоб організувати перегляд цієї чудової квартири вчасно, зручний для вас.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212915350