Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 140м2 на Шевченка вул. 163а в Софіївська Борщагівка, в Бучанському районі, Київська обл.

240 000 $
10 283 658 грн
1 715 $ /m2

Загальна площа:
140 м2
Ділянка:
15 сот.

Поверхів:
1

Код:
2005458
Оновлене:
13-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

вулиця Шевченка, 163з ремонтом, цегляний будинокБудинок має затишне планування. Стан ремонту не вказано, але згадується, що це ідеальна вітрина для будь-якого бізнесу, що може свідчити про потребу в адаптації під комерційні потреби. До будинку заведені газ та світло. На ділянці є колодязь та дві автономні каналізації (септики). Продаж від власника. Документи в порядку, готові до швидкої угоди. Можливий аргументований торг на місці. Будівлі виконані з добротної цегляної кладки з запасом міцності. На території є альтанка для відпочинку. Перед фасадом облаштована паркувальна площадка для авто. Є два фасадні гаражі: один з оглядовою ямою, другий зі стапелем для кузовних робіт. Також є господарчий блок з літньою кухнею, два сараї. Обєкт розташований на пагорбі над жвавим перехрестям, що забезпечує максимальний трафік. Поруч знаходиться пішохідний перехід до магазину 'НОВА ФОРА' (40 метрів). Всього 1 км до Кільцевої дороги (ТЦ «Апрель», McDonalds). Поруч працюють мийка, СТО та салон краси. Ділянка 15 соток розташована на найвищій та найпомітнішій точці в окрузі, що робить її ідеальною вітриною для бізнесу. Розташування на перехресті забезпечує максимальний трафік. Обєкт ідеально підходить під торговий центр, клініку, СТО або елітну садибу.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22391962