Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 95м2 в Київському районі, Харків

52 000 $
2 228 126 грн
548 $ /m2

Площа:
95 / 55 / 8 м2
Ділянка:
18 сот.
Кімнат:
3

Поверхів:
1

Код:
2005540
Оновлене:
13-05-2026
Перегляди:  9
Агентство нерухомості
Людмила
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Код об’єкта 25399 Продається затишний будинок у селі Лісне, вул. Комарова — ідеальний варіант для великої родини або сім’ї, яка хоче жити разом із батьками, але з комфортом та окремим простором для кожного. Будинок загальною площею 95 м² має два окремі входи, що дозволяє облаштувати незалежне проживання для двох сімей або комфортно поєднати життя кількох поколінь під одним дахом. У першій половині будинку виконаний капітальний ремонт: • простора вітальня • затишна кухня • дві окремі спальні • санвузол • коридор Тут можна одразу заїжджати та жити без додаткових вкладень. Друга частина будинку — чудова можливість реалізувати власні дизайнерські ідеї. Планування включає: • кухню • санвузол • вітальню • спальню Все підготовлено для ремонту на ваш смак. Ділянка — 18 соток приватизованої землі. Достатньо місця для саду, альтанки, зони відпочинку, городу чи навіть басейну. Комунікації: • газове опалення • встановлений газовий котел • власна свердловина з водою • каналізація — дві вигрібні ями Будинок для комфортного заміського життя поруч із природою та недалеко від міста. Телефонуйте та домовляйтесь про перегляд .