Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 67.2м2 в Брилівка с., в Ставищенському районі, Київська обл.

10 000 $
428 486 грн
149 $ /m2

Загальна площа:
67.2 м2
Ділянка:
35 сот.
Кімнат:
2

Поверхів:
1
Стіни:
Цегла

Код:
2005585
Оновлене:
13-05-2026
Перегляди:  11
Агентство нерухомості
Марченко Анатолий Васильович
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж доглянутого будинку в селі Брилівка — село в Україні, в Ставищенській селищній громаді Білоцерківського району Київської області. Розташоване на обох берегах річки Гнилий Тікич за 13 км на схід від смт Ставище. Населення становить 829 осіб. Основні характеристики: Загальна площа будинку — 67,2 м Кількість кімнат — 3 Поверховість — 1 Площа земельної ділянки — 35 соток Тип будинку — цегляний Рік забудови — 1960–1979 Покрівля — шифер Стан будинку: Будинок у доброму житловому стані — можна одразу заїжджати та проживати без додаткових вкладень. Оселя тепла, доглянута та комфортна.Комунікації та зручності: індивідуальне газове опалення додатково пічне опалення вода в будинку свердловина септик електрика та газ асфальтований під’їзд У будинку залишаються: меблі холодильник плита духова шафа телевізор. Є швидкісний інтернет.На території: літня кухня хлів дровітня 2 підвали криниця господарські будівлі город для вирощування сільськогосподарських культур сад та просторе подвір’я.Інфраструктура поруч (до 500 м): школа магазин пошта лікарня та поліклініка зупинка транспорту.Природа та відпочинок: лише 500 метрів до річки та лісу тихе та екологічно чисте місце. Є щоденне транспортне сполучення зі Ставище, Біла Церква та Київ.Чудовий варіант для тих, хто шукає просторий будинок із великою ділянкою у спокійному та мальовничому місці. Комісійні АН сплачує покупець. За додатковою інформацією звертайтеся за вказаним номером телефона. Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги в купівлі квартир за державними програмами: 1) єОселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертификат за зруйноване житло (єВідновлення) Юридична консультація щодо придбання нерухомості, попередній прорахунок витрат при купівлі житла, для наших клієнтів безкоштовно! З повагою АН Ideal Homе Номер оголошення на сайті компанії: SH-224-093-BN.