Подзвонити Повідомлення

Продам ділянку під забудову 8сот. на Культурна вул. у місті (передмісті), Вінниця

3 500 $
149 970 грн
438 $ /сот.

Тип ділянки:
Ділянка під забудову
Ділянка:
8 сот.

Код:
2006098
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  6
Агентство нерухомості
Офіс компанії
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається земельна ділянка (дача) загальною площею 8 соток.на ділянці є сад, підвал, металева буда для зберігання садового приладдя.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 26163487