Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 3-к квартиру 73м2 на Писаржевського вул. в Соборному районі, Дніпро

11 500 грн /міс.
268 $
158 грн /m2

Загальна площа:
73 м2
Площа кухні:
11 м2
Кімнат:
3

Поверх:
13 из 14

Код:
2006165
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  4
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Шукаємо охайних і відповідальних орендарів, які дбайливо ставитимуться до квартири. Квартира у житловому стані, можна одразу заїжджати, в 5 хвилинах - ТЦ, аптека, парк, укрпошта, Нова пошта, відділення Приватбанку, дитячий садочок, в 10 хвилинах - школа! Також можна з вашими домашніми улюбленцями за будь-якими розмірами та кольорами :) Квартира велика, світла і тепла. Якщо захочеться зробити ремонт — все у ваших руках після обговорення! Якщо будете жити з хвостиком, також залог + 5000 грн за одну тваринку. Торг також можливий! Будемо чекати на Ваш дзвінок, дякуємо за увагу :)

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 111844585