Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 2-к квартиру 80м2 на Володимира Моссаковського вул. в Соборному районі, Дніпро

33 000 грн /міс.
770 $
413 грн /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
80 м2
Кімнат:
2

Поверх:
8 из 17

Код:
2006183
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  3
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Сдам 2к квартиру в ЖК IQ House Площадь 80 кв.м. (50м + 30м ТЕРРАСА!)Этаж 8/17Спланирована в кухня-студию и спальню В ЖК есть подземный паркинг

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 111844604