Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 83м2 в Оболонському районі, Київ, метро Мінська

142 000 $
6 084 497 грн
1 711 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
83 / 33 / 30 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
9 из 25

Одна лоджія, один санвузол роздільний

Код:
2006345
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК 'Яскравий', Оболонь #128205; Адреса: вул. Сім'ї Кульженків (Петра Дегтяренка), 37, Київ #127970; Будинок: бетонно-монолітний #128207; Площа: просторе планування #128719; Кімнати: роздільні #128703; Санвузли: 2 Чому ця квартира - ідеальний вибір? #10004; Ексклюзивний дизайн: Великоформатний керамограніт Якісна сантехніка Індивідуальний проєкт #10004; Максимальний комфорт: Тепла підлога Відмінна звукоізоляція Просторе планування #10004; Розвинена інфраструктура: Школи, садки, магазини, супермаркети Дитячі майданчики, спортивні зони Цілодобова охорона ЖК #10004; Чудова локація: Оболонь – один із найкомфортніших районів Києва Зручна транспортна розв'язка Поруч метро та озера #127969; Квартира повністю готова до заселення! Сучасний ремонт, якісна техніка – все для вашого комфорту. #128222; Телефонуйте для перегляду!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212859635