Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 42.7м2 на Чавдар Єлизавети вул. 34, Осокорки, в Дарницькому районі, Київ, метро Осокорки

65 000 $
2 785 157 грн
1 523 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
42.7 / 17.3 / 9.5 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
2 из 25
Стіни:
Цегла

Один санвузол суміщений

Код:
2006385
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  8
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається однокімнатна квартира в ЖК Патріотика, вул. Єлизавети Чавдар, 34 між метро 'Осокорки' та 'Позняки': * Поверх 2/25. * Площа: 42,7/17,3/9,5 м2. * Облаштована заскленим балконом та суміщеним санвузлом. * Квартира двостороння, в житловому стані. * Укомплектована мінімальною кількістю меблів та техніки. * Лічильники на всі комунікації: вода, опалення, електроенергія. Під'їзд зі швидкісними ліфтами, конс'єрж-сервісом, відеоспостереженням. Будинок 2016 року. ЖК Патріотика знаходиться між метро 'Осокорки' та 'Позняки' (10-15 хвилин пішки). Поряд супермаркети Новус, Фора, АТБ, Сільпо, Рошен, Метро, Епіцентр; магазини, банки, кафе, пошта, парк, озера, пляжі, зони відпочинку, спортивні майданчики, школи, дитячі садки, ліцей. Гарний варіант для власного проживання або для орендного бізнесу. Для запису на перегляд телефонуйте, будь ласка, за вказаним номером!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212868714

ЖМ Патріотика

Адреса будинку: Чавдар Єлизавети вул., 34, Київ, Дарницький район, Осокорки