Подзвонити Повідомлення

Продам 4-к квартиру 120м2 на Регенераторна вул. 4, ЖК Комфорт Таун, в Дніпровському районі, Київ, метро Лівобережна

199 000 $
8 526 866 грн
1 659 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
120 м2
Площа кухні:
40 м2
Кімнат:
4
Тип:
Роздільні

Поверх:
9 из 9
Стіни:
Цегла

Тераса, один санвузол роздільний

Код:
2006410
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається трирівнева 4-кімнатна квартира в ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, корпус 10: * Загальна площа квартири біля 120 кв.м. * Розташована на 3х рівнях. * На першому рівні кухня-вітальня. * На другому рівні 3 окремі спальні. * На третьому рівні - кабінет та комора. Територія ЖК закрита, з цілодобовою охороною та відеонаглядом, безліччю скверів з лавочками, дитячими та спортивними майданчиками та майданчиками для вигулу тварин. На території є декілька критих багаторівневих паркінгів, де можна орендувати чи викупити парко-місце, біля кожного корпусу є гостьові паркінги. ЖК має унікальну інфраструктуру - супермаркет Новус, безліч магазинів та кафе, Спорт Лайф, басейн, студія масажу, хімчистка, спа-салони та салони краси, гімназія, дитячий садочок, гімназія, студії розвитку дитини, футбольне поле, тенісний корт, поштомати Нової пошти та багато іншого. Поряд з ЖК зупинка громадського транспорту, ТРЦ Дарниця. Запис на перегляд за попередньою домовленістю за вказаним номером телефону!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212873256

ЖК Комфорт Таун

Адреса будинку: Регенераторна вул., 4, Київ, Дніпровський район