Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 34м2 на Новоукраїнська вул. 1/3а, Сирець, в Шевченківському районі, Київ, метро Сирець

43 000 $
1 842 489 грн
1 265 $ /m2

Площа:
34 / 29 / 5 м2
Кімнат:
2
Тип:
Суміжно-роздільні

Поверх:
2 из 9

Один санвузол суміщений

Код:
2006476
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  7
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 2-кімнатної квартири на Сирці, вул. Новоукраїнська, 1/3А Пропонується 2-кімнатна квартира з якісним ремонтом, розташована на 2 поверсі 9-поверхового цегляного будинку комунального типу. Площа 34 м #178;. Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою. У пішій доступності парк Сирець із дитячою залізницею та зонами відпочинку. Поруч дитячі майданчики, аптеки, магазини, дитячі садки, школи та лікарня. Метро Дорогожичі, Сирець і Берестейська — у пішій доступності. У квартирі замінено проводку, встановлено двофазний лічильник. Будинок підключений до критичної енергетичної лінії — світло не вимикають. Комісія агенції 5%.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212883969

Адреса будинку: Новоукраїнська вул., 1/3А, Київ, Шевченківський район