Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 66м2 на Всеволода Змієнка вул. 15/23 в Подільському районі, Київ

95 777 $
4 103 908 грн
1 452 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
66 / 37 / 20 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
4 из 21

Одна лоджія

Код:
2006584
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  6
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропоную до продажу 2 кімнатну квартиру з вдалим цікавим плануванням в ЖК Варшавський 3 в зданому будинку 2024 року розташований по вул.Всеволода Змієнка 15/23 Загальна площа квартири 66 м2 на 4 зручному поверсі 20 поверхового будинку. Квартира має 2 окремі кімнати, 2 санвузли, 2 лоджії. Велика кухня 20 м2 з панорамним вікном. Розвинута інфраструктура, добудовується метро. Поруч зупинка транспорту.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212896404