Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 66м2 на Повітрофлотський просп. 56, Чоколівка, в Солом'янському районі, Київ, метро Вокзальна

87 000 $
3 727 826 грн
1 319 $ /m2

Загальна площа:
66 м2
Площа кухні:
12 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
19 из 25

Один санвузол роздільний

Код:
2006650
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Терміновий продаж! Ціна знижена ! 2-кімнатної квартири в ЖК OK'LAND / ЖК Окланд / Севастопольська пл / М Вокзальна Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК OK'LAND — стиль, комфорт і панорама Києва! Пропонується простора 2-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі бізнес-класу OK'LAND за адресою: проспект Повітряних Сил, 56 (2 будинок) Площа: 66 м. Поверх: 19 із 25 Планування: Простора кухня-вітальня — ідеальне місце для зустрічей і відпочинку; Дві окремі кімнати (спальня та дитяча або кабінет); Сучасний санвузол; Балкон u002F лоджія (залежно від секції) з видом на місто; Раціональне планування — кожен метр продуманий для комфорту. Інфраструктура: ЖК OK'LAND — це сучасне місто в місті: поруч Повітрофлотський проспект — зручна транспортна розв'язка; супермаркети Billa, Novus, Сільпо, АТБ, Фуршет у кількох хвилинах пішки; дитячі садки та школи — №146, «Родзинка», №69, гімназія №144, приватна школа «Перлина»; кафе, ресторани, аптеки, банки, фітнес-клуби, йога-студії та футбольні поля; зелені зони та сквери поблизу для прогулянок і відпочинку. Особливості комплексу: Сучасні енергоефективні технології — економія комунальних витрат; Цілодобова охорона та відеоспостереження; Підземний паркінг із зарядками для електромобілів; Три швидкісні ліфти у кожному під'їзді; Консьєрж-сервіс, який допомагає мешканцям у побутових справах. Вид обєкта: Вторинний ринок; Назва ЖК: Окленд; Опалення: Централізоване; Ремонт: Після будівельників;