Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 66м2 на Микільсько-Слобідська (Никольско Слободская) вул. 4а, Лівобережний масив, в Дніпровському районі, Київ

108 000 $
4 627 646 грн
1 637 $ /m2

Площа:
66 / 33 / 15 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
2 из 12

Один санвузол роздільний

Код:
2006890
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Квартира двокімнатна 66,4м.кв; в гарному жилому стані, 2/14 поверхового цегляного будинку. Двокімнатна квартира (16.7+ 17), кухня 15.3м.кв, вітальня 13.5м.кв; сан/вузол окремий; ванна кімната 3.5м.кв , душова кабіна; туалет 1,8. Підлога ламінат та кахель у вітальні. Кухня не обладнана,але з усіма виведеними комунікаціями.Абстрагуйте під житло.бо ж меблі офісні,в усіх кімнатах дивани,один з них шкіряний,столи,столики,шафи, стелажі, шафи- купе ,стільці,крісло,телевізор,холодильник, кавоварка. Можливо без меблів.Квартира сонячна,зручне планування.Зелений двір-зона відпочинку, дитячий майданчик.Метро 5 хв, для вашої зручності крамниці,виставковий центр,,Новус,, ,, рибний магазин,,Сільпо,, поруч Церква та набережна Дніпра

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212915464

Адреса будинку: Микільсько-Слобідська (Никольско Слободская) вул., 4А, Київ, Дніпровський район