Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 2-к квартиру 70м2 на Кульпарківська вул. у Франківському районі, Львів

72 843 грн /міс.
1 700 $
1 041 грн /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
70 / 35 / 20 м2
Кімнат:
2

Поверх:
2 из 8

Код:
2007101
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  4
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Березовська Тетяна
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Оренда VIP-квартири в ЖК «Парус Преміум», вул. Кульпарківська, 93, місто Львів Пропонуємо в оренду простору та стильну 2-кімнатну квартиру в одному з найпрестижніших житлових комплексів Львова. Ви станете власником житла, де все продумано до дрібниць. • Спальня 1: двоспальне ліжко, велика гардеробна, туалетний столик, затишна лоджія з кріслом для відпочинку. • Спальня 2: двоспальне ліжко, шафа-купе, туалетний столик. • Кухня-студія: сучасна вмонтована кухня з повним комплектом техніки, обідній розкладний стіл, комфортний диван для відпочинку. • Додатково: два кондиціонери, великий гардероб у коридорі, продумана система зберігання. Квартира світла та простора завдяки панорамним вікнам, виконана в сучасному стилі з акцентом на комфорт і функціональність. ЖК «Парус Преміум» – це рівень життя класу «люкс»: підземний паркінг, власна інфраструктура з ресторанами, кав’ярнями, супермаркетами, аптеками та магазинами. Ця квартира ідеально підійде для людей, які цінують комфорт, стиль і престижне розташування. Код об`єкту 15904.