Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 45м2 на Радистів вул. 34, Биківня, в Деснянському районі, Київ, метро Лісова

80 000 $
3 427 886 грн
1 778 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
45 / 19 / 16 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
9 из 11
Стіни:
Цегла

Одна лоджія, один санвузол суміщений

Код:
2007173
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Євлах Аліса
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж Квартири Лісова Казка Радистів 34. Видова квартира в ЖК “Лісова Казка” — простір, де місто зустрічається з природою Пропонується до продажу затишна та стильна квартира площею 45 м на 9 поверсі — з панорамним видом на Київ, який щодня відкривається по-новому: світанки над містом, вечірні вогні та безмежний горизонт. Про квартиру: Загальна площа: 45 м Поверх: 9-й (видова) Якісний сучасний ремонт Повністю мебльована — готова до проживання без додаткових вкладень Автономне газове опалення + електричний котел Встановлене безперебійне живлення, яке забезпечує роботу опалення понад 24 години — надзвичайно актуально в умовах зимових відключень та інших сервісів типу інтрнет та інше ЗИМА БЛИЗЬКО! Це житло створене для комфорту, стабільності та впевненості в будь-яку пору року. Про локацію: ЖК “Лісова Казка” — це унікальне поєднання міського життя та природної гармонії. Комплекс розташований поруч із лісом, де панує свіже повітря, тиша і відчуття спокою. Це ідеальне місце для тих, хто цінує баланс між активним життям і відпочинком. Переваги комплексу: Ліс буквально поруч — ідеально для прогулянок, спорту та відпочинку Чисте повітря та екологічне середовище Розвинена інфраструктура: магазини, аптеки, кафе, дитячі майданчики — все в межах комплексу Можливість комфортного життя без необхідності постійно виїжджати в місто