Подзвонити Повідомлення

Продам Приміщення 5894.1м2 на Васильківська вул. 1, Голосієво, в Голосіївському районі, Київ, метро Голосіївська

14 145 840 $
606 129 060 грн
2 400 $ /m2

Загальна площа:
5894.1 м2

Код:
2007189
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  8
Агентство нерухомості
Бобух Евгения
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується в продаж унікальна будівля в історичному центрі Києва. Особливості об #700;єкта: - унікальна будівля - пам #700;ятка архітектури, реновацію якої виконала компанія A Development; - локація - об #700;єкт розташований в історичному центрі Києва в безпосередній близькості до урядового кварталу і головних туристичних місць столиці; - транспортна доступність - поруч ст. метро Арсенальна, зупинки громадського транспорту; - приміщення в об #700;єкті передані в оренду, це успішний працюючий бізнес; будівля є частиною громадського простору A-Station, де успішно працюють коворкінги, ресторани, кафе. Це улюблене місце відпочинку киян і гостей столиці. GBA - 7218 м2 (з паркінгом) GLA - 6796 м2 (з паркінгом) Коворкінг - 4348 м2 Паркінг 92 м/м - 2112м2 Ритейл - 336м2 Деталі Обєкт комерційної нерухомості, Окремо стояча будівля, Готова будівля, Банківське приміщення, Офісне приміщення, Приміщення для надання послуг. Обєкт на 1, 2 поверхах, У будівлі 2 поверхи

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 24106537

ЖК White Lines

Адреса будинку: Васильківська вул., 1, Київ, Голосіївський район