Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 25.4м2 на Олексія Тихого (Тихого Олекси) вул. 18/20, Шулявка, в Шевченківському районі, Київ, метро Шулявська

22 000 $
942 669 грн
867 $ /m2

Площа:
25.4 / 18.4 / 6 м2
Кімнат:
1

Поверх:
5 из 5

Євроремонт

Код:
2007261
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  26
Агентство нерухомості
Анастасія Олександрівна
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається кімната в сімейному гуртожитку Адреса: м. Київ, вул. Олекси Тихого, .5 поверх 5-поверхового будинку. Характеристики: Загальна площа: 24 м² Площа кімнати: 18.4 м² Площа кухні: 19 м² (загального користування) Тип стін: Цегляний Кількість кімнат: 1 Опалення: Централізоване Ремонт: Житловий стан Меблювання: Так Побутова техніка: Пральна машина, холодильник Мультимедіа: Wi-Fi Комфорт: Меблі на кухні, кондиціонер Ландшафт (до 1 км): Парк Опис: Продається кімната в сімейному гуртожитку на 5 поверсі. Кімната приватизована, загальною площею 18.4 м², після ремонту, готова до заселення. У кімнаті є 2 шафи-купе, холодильник, умивальник, пральна машина та кухонний гарнітур. Санвузол та кухня - загального використання. Переваги: Відмінне розташування: до метро Шулявка 15 хвилин пішки. Швідкісний трамвай 5 хвилин пішки. Гарна транспортна розв'язка в будь-якому напрямку. Поблизу розташовані школа, дитячий садок, торговий центр (5 хвилин пішки). Це ідеальний варіант для тих, хто шукає доступне та зручне житло з усіма необхідними умовами для комфортного проживання в столиці. Комісійні АН сплачує Покупець. Юридична консультація з купівлі та оренди нерухомості, попередній прорахунок витрат при купівлі житла для наших клієнтів безкоштовно. З повагою, Ideal Homе Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-950-955-BN.