Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 61м2 в Ленінському районі, Вінниця

85 000 $
3 642 129 грн
1 394 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
61 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
9 из 10

Код:
2007305
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Віта Мєндюкова
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Вінниця, Корея, вул. Праведників світу(Максимовича), , Простора та світла 2-кімнатна квартира - чудова основа для створення власного ідеального житла. Сучасний ЖК доглянутий із комфортним двором, власним виходом у ліс та зручною локацією - все необхідне поруч. Оформлення по переуступці - швидкий та зручний варіант придбання. Запрошую на перегляд!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213337362