Подзвонити Повідомлення

Продам невелику квартиру 30м2 на Васильківська вул. 100а, Голосієво, в Голосіївському районі, Київ, метро Виставковий центр

77 900 $
3 337 904 грн
2 597 $ /m2

Площа:
30 / 15 / 6 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
4 из 24
Стіни:
Цегла

Один санвузол суміщений

Код:
2007423
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  8
Агентство нерухомості
Єрмаченко Ганна
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж сучасної квартири-студії в ЖК S1, вул. Васильківська, 100А Квартира розташована на 4 поверсі 24 поверхового будинку та має вдале розташування з видом на вул. Васильківську. З вікон відкривається прямий огляд на вхід до станції метро (1 хвилина пішки), що підкреслює виняткову транспортну доступність обєкта. Квартира виконана в сучасному мінімалістичному стилі з використанням якісних матеріалів. РОЗГЛЯДАЄМО ПРОДАЖ ПО ДЕРЖПРОГРАМАМ !! Характеристики: -площа: 30 м2 -поверх: 4 -формат: студія -дизайнерський ремонт -функціональне зонування -сучасний санвузол з душовою кабіною -вбудовані меблі -продумане освітлення -готовність до заселення без додаткових вкладень Переваги: -безпосередня близькість до метро -висока ліквідність -ідеальний варіант для орендного бізнесу -сучасний комплекс у престижній локації -стабільний попит серед орендарі - під час відключень світла в будинку працює ліфт, є вода та опалення - закрита територія, вхід по елекронним карткам, цілодобова охорона, камери на поверхах

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213337728

ЖК Standard One

Адреса будинку: Васильківська вул., 100а, Київ, Голосіївський район, Голосієво