Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам Приміщення 914м2 на Миколи Міхновського (Дружби Народів) бульв. 19, Печерськ, в Печерському районі, Київ

783 272 грн /міс.
18 280 $
857 грн /m2

Загальна площа:
914 м2

Код:
2007429
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  5
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Руденко Роман
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Миколи Міхновського бульв. (Дружби народів), 19 Оренда офісу 914 м2 | Печерський район | Бульвар Миколи Міхновського Пропонується в оренду великий офісний блок у бізнес-центрі класу B у діловій частині Києва. Основне: площа — 914 м2 7 поверх (весь поверх) функціональне кабінетне планування стан — після орендаря Бізнес-центр: вентиляція та кондиціонування центральне опалення 2 незалежні електропроводи резервне електропостачання від дизель-генератора 2 ліфти OTIS наземна парковка на 100 автомобілів охорона та відеоспостереження 24/7 оптико-волоконний інтернет пожежна сигналізація Розташування: бульвар Миколи Міхновського, Печерський район — одна з ключових бізнес-локацій міста. Метро Звіринецька — близько 8 хвилин пішки. Офіс ідеально підходить для IT-компанії, представництва, call-центру або великого корпоративного офісу. Телефонуйте — надам планування та організую перегляд. офісне приміщення

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 15126258

Адреса будинку: Миколи Міхновського (Дружби Народів) бульв., 19, Київ, Печерський район