Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 71м2 в районі Виставка, Хмельницький

64 995 $
2 784 943 грн
916 $ /m2

Загальна площа:
71 м2
Кімнат:
2

Поверх:
4 из 10

Код:
2007665
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається 2-кімнатна квартира в ЖК Sofiya 2. Продаж напряму від забудовника - Подолье-Удобрения. Площа житла даного планування 71.82 м?. Квартира розташована на 4 поверсі 10-поверхового будинку. ЖК Sofiya 2 розташований за адресою: Хмельницький, рн Центр, Старокостянтинівське, 5/5А. ЖК Sofiya 2 відрізняється зручним розташуванням, оскільки в безпосередній близькості від нього є: навчальні заклади, школа, дитячий садок, лікарня, тц, ринок, магазини, паркові зони, транспортна розв'язка, спорт, кафе, кав'ярня, ресторан, багаторівневий паркінг.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212915663