Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 70м2 на Рудненська вул. в Залізничному районі, Львів

89 000 $
3 813 523 грн
1 272 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
70 / 40 / 15 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
4 из 12

Одна лоджія

Код:
2007811
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

?? ПРОДАЖ 2-КІМНАТНОЇ · ЖК RIEL CITY EVENING · ЛЬВІВ ?? Продаж 2-кімнатної квартири · ЖК «RIEL CITY EVENING» · вул. Рудненська · Львів БЕЗ КОМІСІЇ 71, 46 м? · Секція 1 · 4 поверх · квартира 73 Кімната 17, 08 м? · Кімната 16, 81 м? · Кухня 14, 49 м? Засклена лоджія · 2 санвузли · просторий коридор EVENING житловий будинок у складі Riel City, створений навколо «вечірнього маршруту». Прогулянки озеленими алеями, вечеря поруч із домом, відпочинок у зеленому сквері тут вечір стає справжньою цінністю. Здача 2028 рік На території комплексу: Школа та садочок · ресторан · кав'ярня · спортзал · СПА-салон · спортивні та дитячі майданчики · озеленені маршрути для прогулянок · гостьовий та велопаркінг · підземний паркінг · цілодобова охорона Також до продажу: 1-кімнатні квартири м. Львів, вул. Рудненська, 8 Ціна: 89 000 $ Розтермінування від 30% першого внеску БЕЗ КОМІСІЇ XXX XXX XX XX Сергій АН «Golden City»

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212915814