Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 150м2 у місті (передмісті), Дніпро

59 000 $
2 528 066 грн
394 $ /m2

Загальна площа:
150 м2
Ділянка:
10 сот.

Поверхів:
2

Код:
2007836
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам затишну двоповерхову дачу в мальовничому та екологічно чистому місці — Орільська поляна, СТ «Мрія».Будинок цегляний, доглянутий, розташований на приватизованій ділянці 10 соток. Ідеальне місце для відпочинку та життя серед природи, соснового лісу та чистого повітря.На території: — сад та город— хвойні дерева й озеленення— літня кухня— господарські приміщення— достатньо місця для двох автомобілівБудинок двоповерховий. На другий поверх веде окремий вхід.У будинку: — чотири просторі кімнати— дві кімнати на другому поверсі з окремим входом та санвузлом— на першому поверсі дві кімнати, санвузол та кухня— металопластикові вікна— світлі просторі приміщення— житловий станВода — свердловина, заведена в будинок.Поруч маршрутки та зручний під'їзд. Тиха, зелена локація для поціновувачів природи та заміського відпочинку. Недалеко річка Оріль та ліс.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22392054