Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 3-к квартиру 90м2 на Ернста Федора вул. 8, Солом'янка, в Солом'янському районі, Київ

21 000 грн /міс.
490 $
234 грн /m2

Загальна площа:
90 м2
Площа кухні:
12 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
5 из 15
Стіни:
Залізобетонна панель

Євроремонт

Код:
2007946
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  2
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Валентина
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Здам квартиру 90 м² з євроремонтом у спальному районі Кадетський Гай, вул. Ернста Федора, Київ. Квартира знаходиться на 5/15 поверсі. Планування квартири вільне, кухня 12 м², квартира комфорт-класу. Додаткові платежі: опалення та за лічильниками. У квартирі є електроплита, електрична духова шафа, холодильник, витяжка, пральна машина (у санвузлі), меблі та Wi-Fi. Безпека житлового будинку забезпечена консьєржем та домофоном. Запрошуємо до перегляду та оренди цієї затишної квартири! Номер оголошення на сайті компанії: RF-3-317-807-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 7049631

Адреса будинку: Ернста Федора вул., 8, Київ, Солом'янський район