Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 85м2 на Дніпровська наб. 14а, Осокорки, в Дарницькому районі, Київ, метро Осокорки

185 000 $
7 926 986 грн
2 177 $ /m2

Площа:
85 / 50 / 21 м2
Кімнат:
2

Поверх:
9 из 24
Стіни:
Цегла

Код:
2008072
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  7
Агентство нерухомості
Profi Realt
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Без% для покупця! Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира у престижному ЖК «RiverStone»м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 14-АОсновні характеристики:• площа — 85 м²• поверх — 9• панорамний прямий вид на Дніпро з усіх вікон• висота стелі — 3 мКвартира має дуже вдале та функціональне планування: дві окремі просторі кімнати велика кухня-столова 21 м² — ідеальне місце для сімейних вечорів та прийому гостей два санвузли просторий передпокійЗавдяки панорамним вікнам квартира наповнена природним світлом та відчуттям простору. Стан квартири:Квартира після будівельників — ідеальна можливість реалізувати власний дизайн-проєкт без компромісів. Стіни та підлога підготовлені під чистове оздоблення. Будинок введений в експлуатацію Усі сусіди вже завершили ремонти — жодного шуму та будівельного хаосуЖК RiverStone — один із найкращих житлових комплексів Києва.RiverStone — це преміальний формат життя на березі Дніпра, де поєднані комфорт мегаполіса та атмосфера відпочинку біля води. Для мешканців комплексу: закрита територія власна набережна та парк прогулянкові зони біля води підземний та гостьовий паркінг дитячі та спортивні майданчики охорона 24/7 та відеоспостереженняНа території комплексу:-кафе та ресторани- магазини та супермаркети- школа та дитячий садок-салони краси-Нова пошта- медичний центр- фітнес-клуби та студіїЛокація:-поруч River Mall, Novus, Arkadia-метро «Осокорки» — 5 хвилин пішки -зручна транспортна розв’язкаІдеальний варіант для людей, які цінують статус, комфорт, безпеку та життя біля води. Перегляд у зручний для вас час. Продаж здійснюється за договором та ціною, узгодженою з власником, без комісії для покупця.ID: 90746