Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 70м2 на Лісова вул. в Лісове с., в Києво-Святошинському районі, Київська обл.

68 500 $
2 935 127 грн
979 $ /m2

Площа:
70 / 40 / 10 м2
Ділянка:
5 сот.
Кімнат:
3

Поверхів:
1
Стіни:
Цегла

Код:
2008150
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  6
Партнер
Світлана
+3x-xxx Показати
Партнер

Втілення ваших мрій! Заміське життя в тиші, красі та екологічному місці. Затишний будинок з мальовничим озером. Житомирська траса, село Лісне, 20 км від Киева. Будинок будували для себе, 70 м.кв., на ділянці 5 соток є сад, тераса, сауна, фруктові дерева та місце для мангалу. В будинку 3 кімнати, вбудована кухня, окремо столова, зала з гарним каміном, 2 спальні та с/в з душовою кабіною і біде. Повністю обладнаний для постійного проживання, є газовий конвертор двоконтурний Berettі, стабілізатор для котла, бойлер. Продаж з усіма меблями та технікою. Також на ділянці з дерев’яного зрубу лазня, с/в, кімната відпочинку. Кущі смородини, малини та виноград, новий паркан, тераса та гойдалка що повертає вас в дитинство та світлі спогади. Земля чернозем, приємні сусіди, які проживають постійно. Гарна асфальтована дорога до самого будинку. Головна родзинка місцевості- казкове озеро, пляж, риболовля. Лісова заповідна смуга поруч. Зупинка громадського транспорту. Дачний будинок готовий для вас!!! 68500 $ Телефонуйте, перегляди на суботу 23 травня. Записуйтесь та будьте першими хто побачить цю красу. Комісія: 3%

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 1012994