Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам будинок 160м2 на Мільмана вул. в Соборному районі, Дніпро

44 300 грн /міс.
1 034 $
277 грн /m2

Загальна площа:
160 м2
Ділянка:
7 сот.

Поверхів:
2

Код:
2008184
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  2
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Тільки родина можно + кішкуНовобудова. Після ремонту, в оренду не здавався. 2х-поверховий будинок з неймовірно гарним видом на Дніпро. Є місце для паркування 1 автомобіля. 2 санвузла, 4 кімнати, коридор, кухня. Підлога - паркет, кафель з підігрівом. Є вся необхідна побутова техніка, а також 2 кондиціонери. Працює інтернет.Будинок під охороною.Для сім'ї, можна з дітками від 6 років та котиком. Вуличну собаку розмістити ніде. Під гуртожиток у складі декількох сімей будинок не здається. Мінімальний строк оренди становить 1 рік з правом продовження за згодою сторін.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 1354100