Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 54.9м2 на Слави бульв., Перемога-5, в Соборному районі, Дніпро

58 600 $
2 510 926 грн
1 068 $ /m2

Загальна площа:
54.9 м2
Площа кухні:
8 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
4 из 10
Стіни:
Залізобетонна панель

Косметичний ремонт

Код:
2008458
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Наталія Кузнецова
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам 2-кімнатну квартиру, Бульвар Слави, Соборний р-н, ж/м Перемога - 5. Квартиру можна придбати за державними програмами. Безготівковий розрахунок можливий. Код об'єкта SF-3-318-867 Поруч розташовані: зона для прогулянок, Яхт клуб Січ, ТЦ Hermes, магазини, супермаркет АТБ, Сільпо, аптеки, школа, дитячий садок, дитячий майданчик, аптека, поліклініка, відділення Нової пошти, відділення банку, транспортна розв'язка. 4-й поверх 10-поверхового панельного будинку. Не кутова. ОСББ. 1989 року побудови. Загальна площа - 55 кв.м: кухня 8 кв.м, 2 окремі кімнати, роздільний санвузол, балкон. У квартирі виконано євро ремонт. Продається з меблями та технікою. Замінено всі комунікації. МПО вікна, нова електропроводка, нові каналізаційні труби. Вартість - $ 58.6 тис + послуги АН. Працюємо по всьому Дніпру, є й інші варіанти – підберемо саме Вашу квартиру, пишіть запит. Більше актуальних об'єктів у нашому телеграм чат-боті HataHome Задавайте параметри та отримуйте свіжі пропозиції. Ми готові допомогти Вам з усіма аспектами купівлі та оформлення нерухомості в рамках державних програм: - Державна програма іпотечного кредитування «єОселя» під 3% та 7%. - Постанова №206, №214, №280, №719. - Сертифікати на купівлю житла «єВідновлення». Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-318-867-BN.