Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 61.9м2 на Пасічна вул. 41 в районі Пасічна, Івано-Франківськ

88 500 $
3 792 099 грн
1 430 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
61.9 / 31.3 / 15.2 м2
Кімнат:
2

Поверх:
5 из 10

Код:
2008483
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Логановська Валентина
06x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 2-кімнатної квартирибіля озера у тихому районі міста Івано-Франківськ, вул. Пасічна Площа — 61,9 м², кухня — 15,2 м² 5 поверх із 10 Роздільний санвузол Балкон лоджія Якісний євроремонт Індивідуальне опалення Тепла підлога батареї Енергоефективні вікна Броньовані двері Оптоволоконний інтернет (працює під час блекауту) Локація: закрита територія з охороною, зупинка транспорту — 3 хв пішки, озеро та річка неподалік. Тихий, комфортний район із розвиненою інфраструктурою. Код об'єкта 8602