Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 43м2 на Коноплянська вул., Пріорка, в Оболонському районі, Київ, метро Мінська

62 350 $
2 671 609 грн
1 450 $ /m2

Загальна площа:
43 м2
Площа кухні:
12 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
5 из 25

Один санвузол суміщений

Код:
2008512
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Прушківська Вікторія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується сучасна 1-кімнатна квартира у житловому комплексі комфорт-класу «Навігатор». Новобудова 2026 року введення в експлуатацію. Продаж по переуступці. Квартира з роздільним плануванням та якісним євроремонтом, повністю готова для комфортного проживання. Укомплектована меблями та необхідною побутовою технікою: • холодильник • варильна панель • духова шафа • пральна машина У квартирі: • суміжний санвузол з ванною • гардеробна • балкон / лоджія • меблі на кухні Будинок монолітний, комфорт-класу, оснащений пасажирським та вантажним ліфтами, працює конс #700;єрж. Підключені всі необхідні комунікації: центральний водопровід, каналізація, електрика, вивіз відходів, асфальтований підїзд. ЖК має зручне розташування та комфортну інфраструктуру для життя #127807; Телефонуйте для детальної інформації та перегляду квартири.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213338303