Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 98м2 на Дарницький бульв., Комсомольський масив, в Дніпровському районі, Київ, метро Дарниця

175 000 $
7 498 500 грн
1 786 $ /m2

Площа:
98 / 50 / 20 м2
Кімнат:
3

Поверх:
19 из 22

Код:
2008682
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  1
Агентство нерухомості
Олександр
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

#12615 Актуально Комфортабельна квартира з окремою кухнею, двома кімнатами та просторою вітальнею у будинку за адресою бульв. Дарницький, 10а Планування: — простора вітальня — функціональна кухня — спальня — дитяча — засклений балкон — ванна кімната — окрема вбиральня Зручності: — видовий поверх — панорамні вікна — місткі шафи — сучасний ремонт та сучасні меблі — необхідна побутова техніка — духова шафа — посудомийна машина — кавомашина — електрочайник — пральна машина — бойлер — кондиціонери — TV Будинок: — сучасний під'їзд і вхідна група — консьєрж-сервіс — парковка — облаштована прибудинкова територія Поруч: — метро Чернігівська, Дарниця — відмінна інфраструкутра — гарна транспортна розв’язка