Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 1-к квартиру 50.5м2 на Князя Романа Мстиславича (Жмаченка Генерала) вул. 26, Комсомольський масив, в Дніпровському районі, Київ, метро Дарниця

23 500 грн /міс.
548 $
466 грн /m2

Загальна площа:
50.5 м2
Площа кухні:
24.5 м2
Кімнат:
1

Поверх:
5 из 26
Стіни:
Цегла

Євроремонт

Код:
2008936
Оновлене:
17-05-2026
Перегляди:  4
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Валентина
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Здам квартиру в ЖК Новий Автограф, 50.50 м², євроремонт. Розташована в Північно-Броварському масиві, на вулиці Князя Романа Мстиславича, поруч із метро Дарниця. Це спальний район Києва. Квартира знаходиться на 5 поверсі 26-поверхового будинку. Планування нестандартне, кухня - 24.50 м². Будинок комфорт-класу. Додаткові платежі - опалення та за лічильниками. Квартира має необхідні побутові прилади: електроплиту, електричну духовку, холодильник, Wi-Fi та ін. Є всі необхідні меблі. Безпека мешканців забезпечена консьєржем та домофоном. Запрошуємо до перегляду та оренди цієї затишної квартири! Номер оголошення на сайті компанії: RF-3-318-964-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 7051998

ЖК Новий Автограф

Адреса будинку: Князя Романа Мстиславича (Жмаченка Генерала) вул., 26, Київ, Дніпровський район