Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 2-к квартиру 41.9м2 на Депутатська вул. 23, Святошино, в Святошинському районі, Київ, метро Святошин

22 999 грн /міс.
537 $
549 грн /m2

Загальна площа:
41.9 м2
Площа кухні:
6 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
1 из 5

Дизайнерський ремонт

Код:
2009179
Оновлене:
18-05-2026
Перегляди:  4
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
оксана
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Здам квартиру з авторським дизайном, 41.90 м², у спальному районі Святошин, вул. Депутатська, Київ. Квартира знаходиться на першому поверсі п'ятиповерхового будинку. Планування квартири - нестандартне, кухня 6 м², комфорт-клас. Додаткові платежі - опалення та за лічильниками. У квартирі є всі необхідні побутові прилади (плазмовий телевізор, газова плита, мікрохвильова піч, холодильник, пральна машина та ін.). Є Wi-Fi і меблі. Безпека житлового комплексу забезпечена консьєржем, кодовим замком, укриттям і парканом. Запрошуємо до перегляду та оренди цієї затишної квартири з авторським дизайном! Номер оголошення на сайті компанії: RF-3-319-302-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 7052691

Адреса будинку: Депутатська вул., 23, Київ, Святошинський район