Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 65м2 на Миру просп. в районі Виставка, Хмельницький

63 000 $
2 699 460 грн
970 $ /m2

Загальна площа:
65 м2
Площа кухні:
8 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
5 из 9

Один санвузол роздільний

Код:
2009208
Оновлене:
18-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Олена Симко
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

#10024; ПРОСТОРА ТА ТЕПЛА 3к БІЛЯ КОСТЕЛУ — ЗАХОДЬ ТА ЖИВИ! #127968; #128104; #8205; #128105; #8205; #128103; #8205; #128102; #128205; Проспект Миру (зупинка Костел) — один із найбажаніших районів ВиставкиШукаєте затишну трикімнатну квартиру з якісним ремонтом, де кожна деталь продумана для комфорту великої родини? Ця оселя — ідеальний вибір! Зручне розташування, готовність до заселення та мінімальні витрати на оформлення. #128273; #10024; #128142; Чому варто обрати саме цю квартиру: #9989; Золота середина: 5-й поверх із 9 — найкомфортніша висота для життя. Квартира розташована всередині будинку (не кутова), дуже світла та тепла #128285; #127777; #65039;. #9989; Якісний ремонт та комплектація: Встановлені сучасні металопластикові вікна. У вартість вже входять вмонтовані шафи-купе та кухня — економте свій час і бюджет на меблюванні #128715; #65039; #127859;. #9989; Продумані зручності: • Роздільний санвузол із двома окремими стояками — практичне рішення для великої родини. • Встановлено бойлер для безперебійної гарячої води #128167;. • Наявність власної кладовки вирішує питання зберігання речей #128230;. #9989; Два балкони: Додатковий корисний простір для відпочинку на свіжому повітрі чи господарських потреб #9749; #127807;. #127968; Характеристики та економія:• Загальна площа: 65 м #178;.• Встановлені лічильники на газ та воду — повний контроль ваших витрат #128202;. #127961; #65039; Локація 10/10 — усе під рукою:Ви житимете в районі з ідеальною інфраструктурою: • Для дітей: Прямо поруч із будинком розташовані дитячий садок та школа — дитина завжди близько #127979; #127890;. • Здоровя та побут: Поліклініка, магазини, супермаркети та аптеки — у пішій доступності #127973; #128722;. • Транспорт: До зупинки громадського транспорту всього 3-5 хвилин пішки — легкий доїзд у будь-яку точку міста #128652; #128168;. #128184; MEGA-ВИГОДА:Мінімальне переоформлення! Максимально прості та вигідні умови для покупця з найменшими супутніми витратами #128201; #128176;. #128200; Чудова інвестиція у майбутнє вашої родини! #128222; Не втрачайте можливість! Телефонуйте вже зараз, щоб дізнатися деталі та домовитися про оперативний перегляд